
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Highline 7p Automaat | Pano | Navi | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 18.845 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 116.054 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-186-SH |
| Datum deel 1 | 21-09-2016 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.230 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 183 x 166 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sperdifferentieel
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Trekhaak uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Koplampen adaptief, LED dagrijverlichting)
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Welkom bij Atina cars.
Wij leveren uitsluitend zorgvuldig geselecteerde occasions, die vooraf technisch worden gecontroleerd en professioneel gereinigd worden afgeleverd.
Onze voertuigen zijn scherp geprijsd en beschikbaar met diverse garantie-mogelijkheden.
✅Proefrit en inruil mogelijk.
Wij beschikken over meer dan 35 occasions, passend bij ieder budget en iedere wens. Daarnaast hebben wij een snel wisselende voorraad — wees er daarom tijdig bij.
Bezichtigingen zijn mogelijk in Zoetermeer. Voor een bezoek in de avonduren verzoeken wij u vooraf telefonisch contact op te nemen. Buiten openingstijden zijn wij eveneens bereikbaar.
Reserveren is uitsluitend mogelijk met aanbetaling.
Wij nodigen u tevens uit om onze overige advertenties te bekijken voor meer interessante voertuigen.
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 09:00 – 19:30
Zondag: op afspraak
Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij vooraf contact op te nemen om beschikbaarheid te verifiëren.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























