
€ 2.943
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 158.929 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-HNF-1 |
| Datum deel 1 | 09-01-2009 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1228 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Volvo C30 1.8 Sport | Leder | Climate | Cruise | Zeer Netjes
Volvo C30 1.8 Sport | Leder | Climate | Cruise | Jackpot Aanbieding
Super nette en sportieve Volvo C30 1.8 Sport uit 2009 met 158.929 km gereden. Afkomstig van de 4e eigenaar en aantoonbaar keurig onderhouden. Een heerlijke rijdersauto met sportieve uitstraling, fijne wegligging en een luxe uitvoering.
Uitgevoerd met onder andere:
✔ Lederen bekleding
✔ Climate control
✔ Cruise control
✔ Lichtmetalen velgen
✔ Elektrische ramen
✔ Multifunctioneel stuurwiel
✔ Sportstoelen
✔ Centrale deurvergrendeling