
Volvo C40 - Recharge Twin Ultimate 78kWh Panodak / 360* Camera / LM Velgen / All season banden / Dodeh
Algemeen
| Prijs | € 30.800 |
| Prijs excl. BTW | € 25.455 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2022 |
| Kilometerstand | 55.762 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJH-28-F |
| Datum deel 1 | 21-12-2022 (import) |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2085 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Accu: 78 kWh
Maten en gewichten
GVW: 2.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 187 x 159 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harry Nijboer Handelsweg 2 8152BN LEMELERVELD, NL 0572-378750 http://www.harrynijboer.nl haiko@harrynijboer.nl
Overige informatie
Bruikbare accucapaciteit: 78 kWh
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Grootlichtassistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Harman/Karbon Geluidsinstallatie
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- stuur verwarmd
- warmtepomp
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
www.harrynijboer.nl Wij bestaan al ruim 33 jaar, aangesloten bij de Bovag en bij de Nationale AutoPas. Financieringen en verzekeringen kunnen wij voor u regelen. Deze advertentie is met zorg op het internet geplaatst. Mochten er onverhoopt toch fouten staan vermeld kunnen daaraan geen rechten worden ontleend.
Voor meer foto's zie www.harrynijboer.nl
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















