
Volvo C40 - Recharge Plus 69 kWh NL-Auto / Panorama dak / Keyless / Addapt.cruise
Algemeen
| Prijs | € 30.690 |
| Prijs excl. BTW | € 25.364 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2022 |
| Kilometerstand | 65.942 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-953-ND |
| Datum deel 1 | 19-10-2022 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1945 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 436 km
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.470 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 187 x 159 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 181 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto van der Eems B.V. Frittemaleane 2 8605CH SNEEK, NL 0515764410 http://www.autovandereems.nl info@autovandereems.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtepomp
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Standaard worden onze auto's rijklaar afgeleverd. U kunt kiezen voor een servicepakket van € 595,-. Kijk voor meer informatie over dit servicepakket bij de button garantie op onze website.
Aan druk of zetfouten op internet kunnen geen rechten worden ontleend.
Jorgen van der Eems is in 1984 begonnen met de in- en verkoop van auto's. Scherp en helder zakendoen alsmede het leveren van kwaliteit zijn belangrijke pijlers voor ons bedrijf. Door de jarenlange ervaring en goede contacten met leveranciers en ons puur te richten op in- en verkoop, kunnen wij leveren tegen de scherpst mogelijke prijs. U wordt ontvangen in een ontspannen ongedwongen sfeer en de koffie staat voor U klaar! Een vrijblijvende proefrit kan op afspraak ook buiten reguliere openingstijden gemaakt worden. De technische kant wordt door ons uitbesteed en verzorgd door Bovag garage Betten, gevestigd in hetzelfde pand, waardoor korte lijnen en snelle service gewaarborgd zijn. Graag tot ziens op de Frittemaleane 2 te Sneek.
Bij Auto van der Eems doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct mogelijk in te vullen. Maar feit blijf: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















