
Volvo C40 - Recharge Ultimate 69 kWh - Panoramadak - Intellisafe Assist & Surround - 360º Camera - Ele
Algemeen
| Prijs | € 29.900 |
| Bouwjaar | Oktober 2022 |
| Kilometerstand | 64.628 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-941-ND |
| Datum deel 1 | 22-10-2022 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | 019 - Black Stone |
| Gewicht | 1945 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Referentienummer: 031938
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Actieradius: 438 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.470 kg
Afmetingen (LxB): 444 x 187 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 69 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 7 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 32 minuten
Interieur
Interieur: R780 - Textiel city canvas Charcoal, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG-garantie:
BOVAG-garantie inclusief:
✔ 12 maanden BOVAG-garantie
✔ 12 maanden Volvo Assistance
✔ 12 maanden Volvo on Call
✔ Volle tank / Batterij
✔ Onderhoudsbeurt
✔ Nieuwe APK
✔ Software Updates
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- 20" 5-Spaaks Black / Diamond Cut velgen (1185)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- uitwijk assistent
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Black Stone solid (019)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektronische remkrachtverdeling
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
BOVAG-garantie inclusief:
✔ 12 maanden BOVAG-garantie
✔ 12 maanden Volvo Assistance
✔ 12 maanden Volvo on Call
✔ Volle tank / Batterij
✔ Onderhoudsbeurt
✔ Nieuwe APK
✔ Software Updates
Autobedrijf Bluekens is de oudste Volvo-dealer van Nederland met vestigingen in Breda, Roosendaal, Oosterhout en Halsteren en Tilburg. Het adres voor aanschaf en onderhoud van uw Volvo.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















