
Volvo V40 - 1.6 D2 Summum
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 383.873 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-SBD-66 |
| Datum deel 1 | 29-08-2013 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1266 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 1.890 kg
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 88 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- Verlaagde carrosserie
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
= Bijzonderheden =
Deze Volvo V40 komt uit 2013, werd geleverd van 01-07-2012 tot 31-01-2015 en kostte toen € 34.899,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 84 kW (114 PK) en een cilinderinhoud van 1560 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 190 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,4 liter per 100 km en hij weegt 1266 kg. De APK is geldig tot 29-08-2025 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 414,08 per kwartaal.
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan
vooraf contact met ons op te nemen om er zeker
van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Wij hanteren geen afleveringskosten om elke auto
scherp aan te kunnen bieden.
OP AFSPRAAK GEOPEND
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons
bereiken op 0184-726464
Disclaimer:
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte
invoer van de gegevens van de aangeboden
occasions besteedt wordt, kunnen wij niet
verantwoordelijk/aansprakelijk gehouden worden
voor eventuele fouten in de gegevens. Bezoekers
van onze site kunnen geen rechten ontlenen aan de
door ons aangeboden informatie, prijzen of de
gevolgen van eventuele via de informatie ontstane
transacties.
Blieken auto's
Wiedhaak 2
3371 KD Hardinxveld-Giessendam
www.bliekenautos.nl
info@bliekenautos.nl
0184-726464
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























