
Volvo V40 - 1.6 T2 Momentum | RTI Navigatie | Climate Control | Parkeersensoren | Lichtmetalen Velgen
Algemeen
| Prijs | € 11.399 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 120.443 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XBT-64 |
| Datum deel 1 | 27-06-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | 711 Bright Silver |
| Gewicht | 1267 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Lengte: 437 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: P500 Textile/Ttech,Offblack (Y555), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK, Poetsen interieur + exterieur, Tenaamstelling, Vloeistoffencheck, Wettelijke garantie
- Used Car (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
- Volvo Assistance Card (wegenwachthulp Europa)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK, Omruilgarantie 14 dagen / 750 km, Onderhoud volgens schema, Poetsen interieur + exterieur, Software update, Tenaamstelling, Volle tank / accu, Volvo Assistance 12 maanden, Volvo On Call 1 jaar
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- LED achterlichten
Infotainment
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- voetgangersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Business Pack Connect (aluminium interieur afwerking, Audio-installatie, LED dagrijverlichting, Navigatiesysteem full map + hard disk, parkeersensor achter, spraakbediening)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Tenaamstelling
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Met een auto als deze Volvo V40 komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto is uitgerust met een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Terwijl het navigatiesysteem met harde schijf de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! De regensensor schakelt automatisch de ruitenwissers in bij regenval. Ook is de Volvo uitgerust met: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Volvo V40 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Neemt u altijd even contact op voor bezichtiging of de betreffende auto ook bij de aangegeven vestiging staat.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















