
Volvo V40 - 1.6 T4 Momentum | Navi | Cruise | Trekhaak | Garantie
Algemeen
| Prijs | € 9.798 |
| Bouwjaar | December 2012 |
| Kilometerstand | 157.273 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-ZKD-2 |
| Datum deel 1 | 05-12-2012 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- Metallic lak
- Verlaagde carrosserie
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
Overige
- Intro-Line (Achteruitrijcamera, Audio-installatie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Spraakbediening)
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een stijlvolle, comfortabele en betrouwbare premium hatchback? Dan is deze Volvo V40 een uitstekende keuze. Uitgevoerd in een prachtige blauwe kleur heeft deze auto een onderscheidende en elegante uitstraling die perfect past bij het hoogwaardige karakter van Volvo.
Deze V40 is afkomstig van de eerste eigenaar en is altijd met zorg behandeld en onderhouden. Dat is terug te zien aan zowel de nette staat van het exterieur als het verzorgde interieur. Daarnaast beschikt de auto over een rijke uitrusting met onder andere navigatie, een achteruitrijcamera en diverse comfortabele opties die iedere rit aangenamer maken.
Zoals u van Volvo mag verwachten, staat ook deze V40 garant voor een hoog niveau van veiligheid, comfort en rijplezier. Het interieur is fraai afgewerkt met hoogwaardige materialen en biedt een prettige zitpositie voor zowel korte als lange afstanden. Dankzij de soepele rijeigenschappen en het comfortabele onderstel is iedere rit een ontspannen ervaring.
Deze Volvo V40 verkeert in uitstekende staat, is keurig onderhouden en volledig rijklaar. Een ideale auto voor wie op zoek is naar een combinatie van luxe, betrouwbaarheid, veiligheid en een tijdloos design.
Wij werken alleen op afspraak! Van maandag t/m zaterdag kunt u bij ons terecht!
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
De vermelde prijs is inclusief :
* Garantie ( vraag naar de voorwaarden )
* Nieuwe APK
* Vloeistofcontroles
* Nieuwe registratie
* Showroom klaar
* Levering
Wij brengen geen afleverkosten in rekening, en vaak kunt u uw nieuwe auto direct meenemen! We regelen kosteloos de registratie van uw nieuwe auto.
Disclaimer:
Ondanks de uiterste zorg die aan de informatie op deze website wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








![Volvo V40 - 1.6 T4 Momentum [ PDC Navi Clima half-leder Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I760753612/240x180/volvo-v40-1-6-t4-momentum-pdc-navi-clima-half-leder-stoelverwarming.jpg)

![Volvo V40 - T4 180pk Momentum [ Navi Camera Trekhaak ]](https://cdn.autowereld.nl/I760742848/240x180/volvo-v40-t4-180pk-momentum-navi-camera-trekhaak.jpg)












