
Volvo V40 - 1.8 Europa Trekhaak Airco Cruise Stoelverw. 15´´lm
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | April 2004 |
| Kilometerstand | 209.783 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 46-PB-BB |
| Datum deel 1 | 15-04-2004 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1783 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | mei 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R15
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 172 x 142 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Side Impact Protection System
Overig
- Lichtmetalen velgen 15"
= Bijzonderheden =
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Voor meer foto’s en uitgebreide informatie verwijzen wij u graag naar onze website.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk.
Wij verzoeken u vriendelijk om uitsluitend telefonisch contact met ons op te nemen. Op berichten via Marktplaats kunnen wij helaas niet reageren.
Voor een indicatie van uw inruilprijs adviseren wij u om een afspraak te maken. Wij geven geen prijsopgaven op basis van uitsluitend foto’s.
Wij raden u aan om altijd vooraf telefonisch contact op te nemen voordat u vertrekt, om teleurstelling te voorkomen indien de auto inmiddels is verkocht. Voertuigen worden uitsluitend gereserveerd na overleg en bevestiging.
Met vriendelijke groet,
Van Tongerlo Auto’s
T: 0642787050
E: info@tongerloautos.nl
W: www.tongerloautos.nl
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![BMW 2-serie Gran Coupé - 218i Business Edition Plus Aut. [ LED Leder Stoelverwarming Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976678/240x180/bmw-2-serie-gran-coupe-218i-business-edition-plus-aut-led-leder-stoelverwarming-camera.jpg)
























