
Volvo V40 - 2.0 D2 Business - Cam - Airco - Cruise - Navi
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 308.459 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SR-859-V |
| Datum deel 1 | 29-10-2015 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1292 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 2,9 l/100km (1 op 34,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
= Bijzonderheden =
Deze Volvo V40 komt uit 2015, werd geleverd van 20-04-2015 tot 31-12-2015 en kostte toen € 31.494,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2018 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 88 kW (120 PK) en een cilinderinhoud van 1969 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 190 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,5 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,5 liter per 100 km en hij weegt 1292 kg. De APK is geldig tot 29-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 424,75 per kwartaal.
Omdat we vaak onderweg zijn vóór nieuwe aanvoer, zijn we uitsluitend op afspraak geopend! Ook in de avonden of op zondag is bij ons mogelijk!
Wegens onze zeer scherpe prijzen ontvangen wij dagelijks veel reacties en bezichtigingen. Daarom willen we vriendelijk verzoeken:
✅ Reserveren kan alleen met een aanbetaling.
✅ Bel ons altijd vóór vertrek om teleurstelling te voorkomen – onze voorraad wisselt snel.
Wij doen ons best om de advertenties actueel te houden, maar voertuigen kunnen snel verkocht zijn. Bedankt voor uw begrip en medewerking!
Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen of een bericht sturen via WhatsApp naar: 06-84491958.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























