
Volvo V40 - 2.0 D2 Momentum |Nap |Trekhaak |Navi |2x sleutel
Algemeen
| Prijs | € 4.990 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 267.598 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GV-168-L |
| Datum deel 1 | 05-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1292 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Rijdt en schakelt goed!
2x sleutel
Trekhaak
Nap kms
Navi
Bluetooth
Cruise
Airco
LM Velgen met 4 seizoen banden
Export possible !
Volvo V40 2.0 D2 Momentum |Nap |Trekhaak |Navi |2x sleutel
- Kenteken: GV-168-L
- Merk: Volvo
- Model: V40
- Tellerstand: 267598 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1969 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: D4204T8
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1292 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 437 cm
- Hoogte: 1420 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 418 - 437 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Voetgangersairbag
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en kunnen auto’s 24/7 tenaamstellen en vrijwaren.
Al onze auto’s staan te koop tegen meeneemprijzen gericht op de B2B en export markt.
Verkoop altijd op basis van handelsvoorwaarden en dus zonder garantie!
Betaling mogelijk per pin, overboeking of contant.
Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om altijd nog even contact op te nemen voor vertrek !
Graag even bellen/Whatsapp voor een afspraak.
Tel:Â Â Â Â Â Â Â +31617490914
Whatsapp:Â +31617490914
Mail: info@nobelautos.nl
Â
Nobel Auto's B2B
Meerstraat 6J
4265 HDÂ GENDEREN
0617490914
b2b@nobelautos.nl
www.nobelautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































