
Volvo V40 - 2.0 T3 Momentum Navi, bleutooth, lichtmetaal
Algemeen
| Prijs | € 11.975 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 141.372 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KP-399-H |
| Datum deel 1 | 02-11-2016 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 113 kW (154 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2016 - apr. 2018
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 62 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Essen B.V. Lierweg 48h 2678CX DE LIER, NL 0174512857 http://www.vanessenauto.nl info@vanessenauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Side Impact Protection System
- Voetgangersairbag
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- City Weave T-Tec/Textiel bekleding (P92G)
- Audiobediening stuurwiel (235)
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- Bluetooth
- Business Pack Connect (Aluminium interieur afwerking, Audio-installatie, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Navigatiesysteem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Spraakbediening)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (167)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (057)
- LED Dagrijverlichting onderin de voorbumper (020)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
Autobedrijf van Essen is al sinds 1951 een bekend adres voor kwaliteit in service, reparatie en onderhoud, Wij zijn 71 Jaar Bovag lid en tevens een Bosch Car Service Autobedrijf. Deze prijs is incl. een geldige apk, tenaamstelling, inspectie en vloeistof controle. Extra optionele afleverkosten € 595,- Hier zit in een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, distributieriem vervangen indien nodig, min. 1 jaar APK, uitgebreid reinigen/poetsen van auto en € 25,- brandstof.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































