
Volvo V40 - 2.0 T4 Inscription | Stoelverwarming Voor | Panoramadak | Elektrisch Bedienbare Bestuurder
Algemeen
| Prijs | € 14.899 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 154.659 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KD-584-R |
| Datum deel 1 | 06-08-2016 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 62 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 180 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Used Car (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
- Volvo Assistance Card (wegenwachthulp Europa)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; Nieuwe APK, Omruilgarantie 14 dagen / 750 km, Onderhoud volgens schema, Poetsen interieur + exterieur, Software update, Tenaamstelling, Volle tank / accu, Volvo Assistance 12 maanden, Volvo On Call 1 jaar
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- connected services
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- Side Impact Protection System
- voetgangersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Luxury-Line (achteruitrijcamera, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Met een helder design, groot comfort en eigentijds luxe onderscheidt deze Volvo V40 zich overal waar hij komt. We hebben het hier over een auto van het bouwjaar 2016 die inmiddels 155000 kilometer heeft gereden. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Met het grote glazen panoramadak voelt het alsof u in een cabrio zit. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Ook regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en boordcomputer zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Volvo V40 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Volvo V40 Brake Assist als remondersteuning.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































