
Volvo V60 - 2.4 D6 Twin Engine R-Design - Leer - Navi - Xenon -
Algemeen
| Prijs | € 5.998 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 188.580 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HN-444-P |
| Datum deel 1 | 08-12-2015 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1880 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 162 kW (220 PK)
Vermogen elektromotor(en): 50 kW (68 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,0 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 278 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 11 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 679 - € 713 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- TV-ontvanger
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Premium kleur
- R-Design exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Intellisafe Pro Line (Achteruitrij assistent, Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
- Oplaadmogelijkheid
- Security-Line (Alarm klasse 3, Keyless entry)
- Standkachel
- Technologie-pakket (Achteruitrijcamera, Armsteun achter, Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Connected services, Elektrisch glazen schuif-/kanteldak, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Parkeersensor voor, Standkachel, WiFi voorbereiding)
- Veiligheids-pakket (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector)
- Veiligheids-pakket-2 (Bots waarschuwing systeem, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
= Bijzonderheden =
Goed rijdende auto met geldige apk.
Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845
Mvg H de Boer
Er komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen.
Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen.
Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres.
Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op.
Ons adres voor in en verkoop is:
Autobedrijf Kaatsland
Lorentszstraat 13
8606JP
Sneek
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAAD
Openingstijden zijn
maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00
Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























