
Volvo V60 - B3 163pk Geartronic Mild Hybrid Momentum Advantage {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 25.445 |
| Prijs excl. BTW | € 21.488 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 63.400 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 17 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-385-BK |
| Datum deel 1 | 17-04-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1661 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Regensensor
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 3016663
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 180 km/u
Afmetingen (LxBxH): 476 x 185 x 143 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-04-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
- 5-zitplaatsen met handmatig 40/60 neerklapbare achterbank en skiluik
- 9'' Touchscreen
- 12,3'' digitaal instrumentenpaneel
- 12V-aansluiting voor en aan achterzijde tunnelconsole
- 17'' 5-V Spaaks Black/Diamond Cut velgen
- Afwerking onder laadvloer bagageruimte
- Aluminium instaplijsten voorportieren met Volvo inscriptie
- Approach- en Home Safeverlichting
- Aquablade ruitenwisserbladen voor en achter met geintegreerd ruitensproeiersysteem
- Armsteun voor en achter (uitklapbaar) met bekerhouders
- Automatische gordelaanspanners op alle zitplaatsen en hoogteverstelling gordels voor voorstoelen en buitenste zitplaatsen van tweede zitrij
- Automatische portiervergrendeling tijdens het rijden (kan gedeactiveerd worden) en ont- en vergrendelingsknoppen in de voorportieren
- Bandenreparatiekit (compressor) & Bandenspanningcontrolesysteem
- Brake pedal release, automatisch loskomen van het rempedaal bij een ongeval om schade aan voeten, benen en rug te verminderen
- City Safety systeem (geavanceerd remassistent)
- CleanZone: AQS Air Quality System met pollenfilter, preventilatie en luchtvochtigheidssensor
- Comfortopening, m.b.v. de afstandsbediening wordt de auto ontgrendeld en openen de ramen
- Comfortsluiting, m.b.v. de afstandsbediening zet u de auto op slot en sluiten alle ramen en schuifdak
- Connected Safety
- Digital Audio Broadcasting - DAB+
- EBA (Emergency Brake Assist), EBL (Emergency Brake Light), EBD (Electronic Brake Distribution) en RAB (Ready Alert Brakes)
- Electronic Climate Control (ECC) - onafhankelijk instelbaar voor passagier en bestuurder met recirculatie
- Elektrisch bedienbare handrem
- Elektrisch in hoogte verstelbare voorstoelen
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels met LED knipperlichten
- Energie absorberende voorstoelen om letsel aan de rug te verminderen
- Enkele uitlaateindpijp
- ESC (Electronic Stability Control)
- Frontal Airbags, Knieairbag bestuurder, Side Airbags en Inflatable Curtains
- Grille in zwevend design met Glossy Black afwerking
- Herinnering dragen veiligheidsgordels voor alle zitplaatsen
- Hill Start Assist
- IDIS (Intelligent Driver Information System)
- Iron Ore aluminium inleg in interieur
- Isofixbevestigingspunten achterbank (2x) en kinderslot op de achterportieren
- Keyless Start
- Lederen driespaaks stuurwiel met Charcoal inleg en bediening voor audio, cruise control, infotainment en spraakbesturing
- Lederen versnellingspookknop
- LED koplampen met grootlichtassistent
- LED mistlampen voor
- Lifetime MapCare (gratis update kaart EU)
- Metalen sierstrip in opening bagageruimte
- Park Assist achter
- RSC (Roll Stability Control)
- Sensus Connect en High performance Audio met 10 High Performance luidsprekers
- Sensus Pro met Volvo On Call. Met mobile App en WiFi-hotspot
- Sfeerverlichting voor
- SIPS (Side Impact Protection System)
- Smartphone integratie: Apple Carplay/Android Auto
- Solid lak
- Start/Stop systeem
- UCL (Understeer Control Logic)
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Verlichting achterzijde tunnelconsole
- Verlichting bagageruimte links en rechts en verlichte make-up spiegels
- Verlichting voetenruimte voor
- Verwarmbare buitenspiegels en achterruit
- Vloermatten voor eerste en tweede zitrij
- Volvo Safety Lights (automatische dimlichten)
- Volvo Sensus Connect: 9 inch touchscreen voor bediening van klimaat, audio, internetdiensten, apps, auto menu, voice control, bluetooth en sensus navigatie
- Volvo Sensus navigatie
- Welkomstverlichting voor en achter, leeslampjes voor, verlichting links in bagageruimte en verlichte dashboardkastje
- WHIPS (Whiplash Protection System) op zitplaatsen voor
- Zwarte roofrails
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























