
Volvo V60 - B3 (M-HYBRID) INSCRIPTION -PANO.DAK|HARMAN/KARDON|360°CAM|HEAD-UP DISP.|POWER-SEAT|ADAP.CR
Algemeen
| Prijs | € 29.890 |
| Prijs excl. BTW | € 25.106 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 100.887 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-259-JZ |
| Datum deel 1 | 18-11-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 726 Birch Light metallic (licht grijs me |
| Gewicht | 1634 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Modelcode: 225K7130F1
Technische informatie
Koppel: 265 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.240 kg
Afmetingen (LxB): 476 x 185 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Moritz leder Charcoal
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Volvo Used Car (inbegrepen): Prijzen zijn inclusief BTW en afleverkosten (Auto wordt afgeleverd inclusief toepasselijke onderhoudsbeurt + indien nodig een nieuwe APK, volle tank brandstof, 1 jaar Volvo Assistance, reiniging + poetsbeurt interieur & exterieur.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
- Volvo Selekt Excellence (€ 895 meerprijs):
- Volle tank / accu
- Poetsbeurt
- Onderhoudsbeurt o.b.v. schema
- Nieuwe APK
- 24 maanden Premium Assistance
- Vervangend vervoer of hotel overnachting bij pech in Europa
- Vervangend vervoer bij onderhoud of reparatiewerkzaamheden
- 24 maanden Volvo on Call
- Meest recente software geïnstalleerd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Volvo Used Car"): Volvo Selekt; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- metaalkleur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Audio & Park Assist Pack (achteruitrijcamera, audio installatie premium, parkeersensor voor)
- Fabrieksgarantie
- Lounge Pack (elektrisch glazen panorama-dak, airco separaat achter, lederen interieurdelen)
- Park Assist Pack (achteruitrijcamera, parkeersensor voor)
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























