
Volvo V60 - D4 5Cilinder Ocean Race|Trekhaak|Navi|Bluetooth
Algemeen
| Prijs | € 3.850 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 393.362 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 13-07-2012 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1489 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo V60 D4 5Cilinder Ocean Race|Trekhaak|Navi|Bluetooth
- Merk: Volvo
- Model: V60
- APK tot: 11-01-2027
- Tellerstand: 393362 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 5
- Motorcode: D5204T3
- Vermogen: 120 kW / 163pk
- Ledig gewicht: 1489 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 463 cm
- Hoogte: 1479 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 505 - 529 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Ocean Race Exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ocean Race Interieur
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Bernts Automotive
Edisonstraat 41
6604 BT Wijchen
info@berntsautomotive.nl
06-83256086
Doordat in de loop der jaren het adverteren sterk is veranderd en de meeste kopers op de goedkoopste prijs selecteren hebben we ervoor gekozen om u zelf te laten beslissen voor welke service u wilt betalen. Als er geen fabrieksgarantie meer opzit, kunt u kiezen uit een drietal afleveringspakketten zoals hieronder uitgewerkt.
Basic Gratis
- Nieuwe APK
- Afleverbeurt
- Geen garantie
Premium €495
- Nieuwe APK
- Kleine beurt
- 3 maanden garantie op motor en transmissie
Exclusiv €995
- Nieuwe APK
- Grote beurt
- 6 maanden volledige garantie
Bernts Automotive
Edisonstraat 41
6604 BT Wijchen
0683256086
info@berntsautomotive.nl
www.berntsautomotive.nl
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























