
Volvo V60 - T5 Ocean Race R-Design Nieuw Staat
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 208.865 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JR-659-P |
| Datum deel 1 | 25-09-2014 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1506 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Max. aslast voor: 1200 kg
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 278 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Afstandbediening deurvergrendeling
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Audio stuurbediening
- Automatische vergrendeling
- Bandenspanning sensor
- Binnenuit verstelbare buitenspiegel
- Derde hoofdsteun achter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische stoel verstelling
- Elektrisch schuifdak
- Geheugen stoel verstelling
- Gescheiden temperatuur regeling
- Hoogte verstelling bestuurder
- Hoogte verstelling passagier
- Hoogte verstelling stuur
- Inbraak alarm
- Inklapbare spiegels
- Koplamp sproeiers
- Leer bekleed stuur
- Metallic lak
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Portier verlichting
- Radar cruisecontrol
- Remhulp
- Stabiliteits regeling
- Verwarmde ruitensproeiers
- Verwarmde zitplaatsen voor
- Voorruit verwarming
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































