
Volvo V70 - 1.6 T4 Limited Edition Rijdt perfect * Goed onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 3.489 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 302.359 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 03-RRP-2 |
| Datum deel 1 | 08-07-2011 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1493 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2011 - jan. 2013
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 482 x 188 x 155 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 157 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Okkerman Auto's B.V. Lindenlaan 29 3471CV KAMERIK, NL 0610633037 http://www.okkermanautos.nl info@okkermanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Groot onderhoud gehad, inruil mogelijk, geen aflever kosten, rijdt loopt schakelt perfect.
Okkerman auto's is een jong dynamisch bedrijf met lage kosten, zodat U bij ons altijd een scherpe deal kunt maken. Verder doet u er verstandig aan, om alvorens u een auto komt bekijken even contact op te nemen voor een afspraak! Dit I.V.M de snelle roulatie in de bedrijfsvoorraad! Helaas is het niet mogelijk een auto te reserveren zonder aanbetaling.
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























