
Volvo V70 - 1.6 T4 Limited Edition STOELVERWARMING - NAVI
Algemeen
| Prijs | € 3.490 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 357.107 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 42-TJH-3 |
| Datum deel 1 | 10-02-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1493 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2013
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Lengte: 482 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 157 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard aflevering
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare achterklep
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
- NIEUWE APK
- LAATSTE BEURT 05-2026 BIJ 356000KM
- KLEINE SCHAAFPLEK ACHTERBUMPER
Welkom bij BOSCH Automotive workshop partner Autodeals Emmen!
!! ALLEEN GEOPEND OP AFSPRAAK!!
Wij zijn beschikbaar van maandag tot zaterdag, tussen 09:00 en 17:00. Om teleurstelling te voorkomen vragen wij u om een afspraak in te plannen voor een bezichtiging of proefrit. Als erkend RDW bedrijf kunnen wij uw auto direct tenaamstellen.
U kunt ons telefonisch bereiken op 0591 245500
Ook zijn wij per WhatsApp bereikbaar op 0591 245500
Inruil is natuurlijk altijd mogelijk. Vraag een van onze medewerkers voor een taxatie.
Bij de aankoop van een auto is contante betaling mogelijk tot maximaal € 3.000.
Houd er rekening mee dat het betaallimiet voor pinbetalingen minimaal 4 uur van tevoren verhoogd moet worden bij uw bank, zodat de betaling zonder problemen kan worden afgerond.
Zo voorkomen we vertraging bij aflevering en kunnen we de tenaamstelling direct netjes afhandelen.
Heeft u vragen over de betaalwijze, neem dan vooraf even contact met ons op.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)


















































































