
Volvo V70 - 2.5 T AWD Geartronic Titanium Automaat LPG G3!
Algemeen
| Prijs | € 10.499 |
| Bouwjaar | Oktober 2003 |
| Kilometerstand | 226.500 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 07 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-502-KH |
| Datum deel 1 | 15-10-2003 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1891 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | januari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Lendesteun
- Schuif-/kanteldak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- CarPlay
- Android Auto
Extra informatie
Beste autoliefhebber,
Hierbij bied ik mijn heerlijke V70 R aan. Ik ben ZZP’er en rijd deze youngtimer zakelijk. Helaas heb ik moeten besluiten deze heerlijke auto toch maar te verkopen. Een lang lopende opdracht op afstand is afgerond en een nieuwe grote opdracht is dicht bij huis.
Hierbij als autoliefhebber het eerlijke verhaal bij deze auto.
Deze R heeft een lage kilometerstand en daarom is er door de vorige eigenaar een moderne LPG G3 installatie ingebouwd waar deze perfect op loopt. Ook op benzine loopt hij goed en je merkt letterlijk niets van de overgang van benzine naar LPG of andersom. Wel altijd 98 in de tank gehad maar benzine gebruikt hij nauwelijks, enkel bij de start.
Er is een modern Alpine (CarPlay) scherm ingebouwd met touchscreen, dit is dusdanig professioneel gedaan dat de originele stuurbediening aangesloten is op het Alpine scherm voor maximaal comfort.
Auto is origineel in Japan geleverd aan een echte liefhebber! Deze eigenaar heeft hem goed verzorgd en er duur voor betaald, hij is namelijk gewoon links gestuurd!!
Leuk detail. In tegenstelling tot in Europa zijn de stiksels van deze R in de lederen bekleding niet oranje maar blauw origineel af fabriek. Ook zitten er onder de motorkap en in de deurstijlen etc. nog de originele Japanse stickers.
Heerlijke sportieve (gezins)auto die met zijn 300PK heel vlot is in het verkeer en toch goedkoop. Ik heb 1 op 9,5 gehaald op LPG. Voor €30 (€0,70ct/L) heb je een volle tank voor 400 sportieve KM’s!
Het betreft een youngtimer. De auto is 22 lentes jong en heeft daarom wat gebruikerssporen rondom. Geen roest, deuken, grote krassen of schades! De lak is origineel en nog in goede staat! De auto is strak en recht, nooit grote schade gehad.
De originele R velgen hebben wat lichte stoeprandschade.
Auto staat inmiddels op een set R winterbanden, die krijgt u er ook bij. (Zie foto met zilvergrijze velgen) Er zit een klein gaatje in het leder van de bestuurdersstoel. Waarschijnlijk een keer per ongeluk op een sleutel gaan zitten.
3 sleutels aanwezig. Alle electronica functioneert naar behoren! Geen dode pixels in het display o.i.d. Heel soms geeft de auto een koplamp melding aan maar deze doen het gewoon.
Ik rijd de auto zakelijk. Het nodige onderhoud gepleegd en vervangen.
- Nieuwe Apk
- Nieuwe bougies
- Nieuw luchtfilter
- Nieuwe/verse koelvloeistof en reservoir.
- Oliebeurt + filter
- Voorruit is pas nieuw
- Stuur-airbag vervangen door dealer vanwege terugroepactie.
- Nieuwe slangen rondom de inlaat kant van de motor. De motor kreeg namelijk valse lucht omdat het rubber nog origineel dus al 22 jaar oud was. De Volvo dealer bevestigde dat de kmstand origineel is aan de hand van de onderdelen rondom de motor en de technische staat van de auto.
De vorige eigenaar heeft er sportievere wielophanging onder laten zetten, rijdt heerlijk sportief. De originele ophanging krijgt u er vanzelfsprekend ook bij. (Hierdoor werkt de “active chassis settings” niet meer) Ook heb ik er passende facelift achterlicht units bij. (Er is niet meer van gekomen deze te wisselen)
Kortom een heerlijke youngtimer die klaar is voor minimaal de volgende 2 ton km!
Ik ben vast nog e.e.a. vergeten. Voor vragen kunt u mij bellen of mailen.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet Marco
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























