
Volvo XC60 - 2.0 T5 FWD Summum/PANODAK/LEER/AFN TREKHAAK/STOELVERW/PDC
Algemeen
| Prijs | € 15.945 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 164.296 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KDD-90-L |
| Datum deel 1 | 23-10-2014 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1673 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 189 x 171 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
CO₂-uitstoot: 194 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Side Impact Protection System
Overig
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- onderhoudsboekjes aanwezig
- parkeersensor achter
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























