
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Plus Black Edition / Stoelventilatie / 360 graden camera / Harma
Algemeen
| Prijs | € 63.950 |
| Prijs excl. BTW | € 52.924 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2025 |
| Kilometerstand | 3.651 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 oktober 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDJ-34-X |
| Datum deel 1 | 27-10-2025 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | ONYX BLACK (717) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 36 |
| Introductiejaar | april 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Actieradius: 80 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 471 x 190 cm
Wielbasis: 286 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Accu laadvermogen: 6.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur
Interieur
Interieurkleur: CHARCOAL/LEAC/CHARC (RC00)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 25 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis pakket:
Technische controle
Geldige APK
Tenaamstelling
12 maanden wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte (179)
- lichtmetalen velgen 21"
- Onyx Black metallic (717)
- achterruitverwarming
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Draadloos telefoon opladen (918)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Premium Audio by Harman Kardon (1033)
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Verwarmbare buitenste zitplaatsen tweede zitrij (752)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- contourstoelen
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Visual Park Assist met Front "Fisheye" view (139)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- Park Assist voor (691)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Nappa lederen bekleding met comfortstoelen. De voorstoelen zijn geperforeerd. (Luxe lederen bekleding, comfortstoel(en), stoel ventilatie voor) (RC00)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- Roll Stability Control
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Al onze Volvo occasions worden geleverd inclusief onze Basis Servicepakket. Dit houdt in dat we altijd leveren met wettelijke garantie, een tenaamstelling, een controle van alle vitale delen en vloeistoffen en een geldige APK-keuring. Wanneer er behoefte is aan extra zekerheid informeren wij u graag over onze garantie- en servicepakketten.
Voor meer informatie neemt u contact op met één van onze verkoopadviseurs op telefoonnummer 072-5613644 of u kunt een vraag stellen via WhatsApp op dit telefoonnummer. Wij nodigen u graag uit in de showroom voor een vrijblijvende offerte en eventuele proefrit. Ondanks zorgvuldige ingaven zijn specificaties en leverbaarheid voorbehouden.
Ton van Kuyk B.V.
Robbenkoog 6
1822 BB Alkmaar.
T. 072-5613644.
E. alkmaar@tvk.nl
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































