
Volvo XC90 - 2.4 D5 Executive / Schuif/kanteldak / 7-pers. / R-Design
Algemeen
| Prijs | € 16.750 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 155.440 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XH-805-G |
| Datum deel 1 | 06-12-2012 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2041 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | februari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 194 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 215 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Entertainment system
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Premium kleur
- Warmtewerende voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- Niveauregeling automatisch
Kom gerust langs voor een bezichtiging en/of proefrit. Indien u voor u vertrekt even belt zullen wij dit voertuig tijdens uw vertrek speciaal voor u gereserveerd houden. U heeft dan zekerheid dat het voertuig aanwezig zal zijn wanneer u hier bent.
Al onze occasions zijn voorzien van een RDW Tellerrapport (NAP), een eerlijke kilometer historie.
Wilt u uw auto inruilen? Geen probleem, die nemen wij graag van u over!
Ondanks het zorgvuldig plaatsen van deze advertentie kunnen er aan foutieve vermeldingen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































































