
Volvo XC90 - 2.4 D5 Summum 7-pers navi LM airco
Algemeen
| Prijs | € 8.445 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 261.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TH-470-Z |
| Datum deel 1 | 30-01-2012 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2062 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | november 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 194 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 219 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
Overig
- Niveauregeling automatisch
= Bijzonderheden =
wordt verwacht
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































