
Volvo XC90 - T8 AWD Inscription B&W Headup URBAN
Algemeen
| Prijs | € 24.750 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 242.259 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HH-753-R |
| Datum deel 1 | 05-11-2015 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 235 kW (320 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Magic blue metallic (blauw metallic) |
| Gewicht | 2221 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - apr. 2018
Technische informatie
Vermogen brandstofmotor: 235 kW (320 PK)
Koppel: 640 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.010 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 196 x 176 cm
Wielbasis: 298 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,1 l/100km (1 op 47,6)
CO₂-uitstoot: 49 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 5
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Hennes Automobielen Nieuwe Mollenhutseweg 50 6533HJ NIJMEGEN, NL 0243229252 http://www.hennesautomobielen.nl info@hennesautomobielen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak afneembaar
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Audio installatie high end
- GPS volgsysteem
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Bots herkenning systeem
- Business Pack Connect (Audio installatie high end, Navigatiesysteem full map + hard disk, Parkeer assistent, Parkeersensor voor)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Extra getint glas achter
- Intellisafe Pro Line (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoek detector, Uitparkeer waarschuwing)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxury-Line (Achteruitrijcamera, Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Head-up display, Lederen interieurdelen, Zonnescherm zijruiten)
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket (Parkeer assistent, Parkeersensor voor)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Scandinavian Line (Achterstoelen verwarmd, Connected services, stuur verwarmd, WiFi)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Een XC90 met uitstraling! De T8 Inscription in de kleur Magic blue metallic met het gehele URBAN pakket en de side scuff plates. XC90 die geheel Volvo dealer onderhouden is. O.a. voorzien van met leder bekleed dashboard en deurpanelen, Head-Up display, Bowers & Wilkins Audio, Zonneschermen achterin, Keyless entry, 4 zone ac met bedieningspaneel voor de achter passagiers, parkeer assistent ( auto kan zelf in en uit-parkeren ), PDC camera, PDC voor en achter, Standkachel, 2x El stoelverstelling met verwarming voor en achter en ventilatie en alle veiligheidsopties inclusief adaptieve cruise-control en Pilot Assist.
Wilt u komen kijken? Plan vooraf een afspraak, dan weet u zeker dat de auto beschikbaar is. Onze collectie staat in twee showrooms in Nijmegen.
Altijd ±100 Volvo occasions op voorraad. Standaard afleverkosten €599,-.
Meer info: www.hennesautomobielen.nl/garantie
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























