
Audi A3 Sportback - 1.0 TFSI | LA89074 |
Algemeen
| Prijs | € 15.749 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 85.123 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-465-VZ |
| Datum deel 1 | 28-06-2018 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1155 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2018
Modelcode: 8V
Referentienummer: LA89074
Productienummer: LA89074
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxBxH): 442 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Autohero Garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 199): Servicepakket: Bij dit Servicepakket is het volgende inbegrepen: Tenaamstelling (in geval van een Nederlands rijbewijs), het rijklaar maken van de auto, het grondige reiniging en de auto wordt netjes gepoetst en we leggen een veiligheidspakket in de auto. Neem voor meer informatie contact met ons op.
Productveiligheid
Fabrikant: Autohero Nederland Hullenbergweg 95 1101CL AMSTERDAM, NL 0850003355 http://www.autohero.com occasions@autohero.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Ontdek elke dag nieuwe auto's op Autohero.com en leer meer over onze voordelen.
Alle auto’s zijn getest en rijklaar gemaakt
Inclusief 12 maanden garantie
21 dagen geld-terug-garantie
Uit eigen voorraad, snel geleverd
Bestel nu en wij bezorgen jouw auto bij je thuis
Ruil je oude auto in*
Flexibele financieringsopties
*Kies je voor inruil? Wij komen je nieuwe auto bezorgen en nemen wij je oude auto meteen mee.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons verkoopteam is 6 dagen per week bereikbaar. Neem contact met ons op via het contactformulier of telefonisch tijdens onze ruime openingstijden. Ons team is van maandag t/m donderdag bereikbaar van 09:00 tot 19:00, op vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00 en op zondag van 12:00 tot 16:00.
Wij hanteren bij Autohero vaste prijzen.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentie. Controleer bij levering de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk voor een volledig overzicht van de auto en meer foto's op onze website.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































