
Audi A3 Sportback - 1.0 TFSI Sport S Line Edition
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 100.719 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 27 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XB-320-K |
| Datum deel 1 | 27-11-2018 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Sepang blauw metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket (€ 750): Aflevering gebruikte auto met nieuwe APK keuring , reinigen en poetsen , onderhoudsbeurt
- Bovag Garantie (€ 999): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Neem plaats in de cockpit, start de motor en voel het vermogen. Met deze sportieve Audi A3 Sportback hebt u altijd de controle. Stijlvolle sportiviteit in uitstraling komt van de S-Line styling. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. De slimme koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-verlichting. Altijd maximaal zicht, nooit verblinding bij de tegenligger. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf niet kent. Dat rijdt lekker! Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. De uitrusting van deze auto is met DAB ontvangst, parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 Sportback samen.
Interesse voor deze Audi A3 Sportback? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Met vriendelijke groet,
Jorn Ennik
Ennik autobedrijf – Audi en VW specialist.
Ennik Autobedrijf is in 2007 opgericht door Jorn Ennik. Hij heeft inmiddels 16 jaar ervaring in de autobranche. Jorn werkte jaren als werkplaatschef in een garage en is technisch specialist Audi en Volkswagen. Ook is hij APK keurmeester en aircospecialist met een STEK erkenning.
Ennik Autobedrijf heeft in de loop der jaren menigeen van dienst kunnen zijn met technische en aankoop adviezen en het leveren van een Volkswagen Polo tot een Audi A8. Ennik Autobedrijf is een brede handelsonderneming waar u ook terecht kunt voor bijvoorbeeld boten en jetski's.
Bent u op zoek naar een nieuwe auto of heeft uw technisch advies nodig neem dan contact ons op. Voor meer informatie over onze occasions of de garantievormen en de daarbij horende prijzen neemt u contact op met onze verkoopafdeling. Ook het inruilen van uw huidige auto is mogelijk, evenals het financieren van de auto die u graag zou willen aankopen.
Openingstijden :
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur.
Zaterdag van 9.00 t/m 14.00 uur.
Buiten openingstijden op afspraak.
ons adres :
Hearekeunst 19/21
8711 HE Workum
t 06 55 15 81 87
info@ennikoccasions.nl
nb:
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud. Vertrouw dus niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976202/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)











