
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Ambition Pro Line Business
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 213.862 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-136-DD |
| Datum deel 1 | 16-09-2011 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.805 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- S Line-pakket2 ("Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""", Aluminium interieur afwerking, Lederen stuurwiel, Sportonderstel)
= Bijzonderheden =
Nieuwe distributie
Nieuwe banden
Nieuwe remmen
Bezichtiging en Verkoop alleen op afspraak. Tel 0645550004
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























