
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Ambition Pro Line S S-Line
Algemeen
| Prijs | € 12.995 |
| Prijs excl. BTW | € 10.807 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 133.400 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 1-XTD-06 |
| Datum deel 1 | 29-10-2014 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1155 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleveringsbeurt basis (€ 295): - Wassen en poetsen- Nieuwe APK-keuring- Technische gebreken repareren- Kleine onderhoudsbeurt- Auto tenaamstellen + vrijwaren inruilauto- 3 maanden garantie met een max. vergoeding van € 250
- Afleveringsbeurt premium (€ 695): - Wassen en poetsen - Nieuwe APK-keuring - Technische gebreken repareren - Jaarlijkse onderhoudsbeurt - 3 maanden volledige garantie - Auto tenaamstellen + vrijwaren inruilauto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Bluetooth
- Connectivity-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Hard disk
- lichtmetaal velgen
- Navigatie-pakket (Audio-navigatie full map, Hard disk)
- stuurwiel bediening
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































