
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PHEV Ambition Pro Line plus
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 243.655 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HN-707-B |
| Datum deel 1 | 22-12-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 142 cm
Wielbasis: 264 cm
Accu
Accu: 8 kWh
Accu laden: Type 2, 1-fase, 2.3 kW, compleet vol in 3 uur
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- LED koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Start/stop systeem
Overig
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
AUTOGARAGE HAY
ADONISWEG 2
8938BJ LEEUWARDEN
TEL: 058-7850759
TEL: 06-41782472
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag 9:00 tot 18:00
Bezichtiging iedere dag vanaf 09.00 uur tot 18.00 uur mogelijk na telefonisch contact.
Telefonisch iedere dag bereikbaar vanaf 09.00 uur tot 18.00 uur.
Natuurlijk kunt u bij ons altijd en geheel vrijblijvend een proefrit maken. Ook ruilen wij graag uw auto in. Alle auto's zijn welkom.
Bij ons kunt u de auto 24/7 overschrijven.
Ook kunt u bij ons terecht voor het Banden / Velgen / Onderhoud / Reparatie / olie verversen / APK
Bel snel voor een vrijblijvende afspraak en/of een Proefrit.Deze Audi A3 Sportback komt uit 2015, werd geleverd van 01-08-2014 tot 31-07-2016 en kostte toen € 52.678,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1395 cc.
Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 110 kW (150 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 55 kW (75 PK).
De personenauto heeft een topsnelheid van 222 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 7,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 1,5 liter per 100 km en hij weegt 1515 kg. De APK is geldig tot 22-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 260,92 per kwartaal.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































