
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PHEV Apple Carplay Pro Line plus Apple Carplay
Algemeen
| Prijs | € 12.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 173.099 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HT-687-V |
| Datum deel 1 | 29-12-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Floretzilver metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxB): 431 x 179 cm
Wielbasis: 264 cm
Accu
Accu: 9 kWh
Interieur
Interieur: Zwart/zilver st (s line), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Autospot Dijk Pakket: Auto compleet nakijken, Nieuwe apk.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7,5J x 18 "15-spaak-turbine"-design (CV4)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel (4I3)
- Dakreling, blank aluminium (3S1)
- LED koplampen
- Licht- en regensensor (PU8)
- S line dakspoiler (5J2)
Infotainment
- Audi connect (EL5)
- Audi sound system (9VD)
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm (9S6)
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
Interieur & Comfort
- Comfortairconditioning (9AK)
- aluminium interieur afwerking
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt (2PF)
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- Wegrijassistent (UH2)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket (Audi active lane assist, grootlichtassistent, Parkeerhulp plus met selectieve weergave) (PCE)
- Assistentiepakket (cruise control adaptief) (PCE)
- MMI navigatie plus (Navigatie full map + hard disk) (PNQ)
- oplaadmogelijkheid
- Sportonderstel (2UC)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Bij Autospot Dijk richten we ons op de verkoop van sportieve occasions van de hoogste kwaliteit. Elke auto wordt zorgvuldig gecontroleerd en alleen de beste voertuigen komen in ons aanbod. Als liefhebbers van sportieve auto’s staan wij voor een goede service, zie onze recensies waar we trots op zijn! Als u uw auto komt ophalen, is hij gecheckt, gepoetst en APK gekeurd. Sinds 2020 zijn wij bij Autospot Dijk gepassioneerd bezig met het verkopen, onderhouden en repareren van sportieve occasions. Dit doen wij vanuit onze mooie showroom en garage in Brucht, dichtbij de Duitse grens.
Je bent van harte welkom om onze auto's te bekijken, uitsluitend doen we dit op afspraak. Zodat we kunnen garanderen dat wij en de betreffende auto aanwezig is. Daarnaast bieden we de optie voor financieringsmogelijkheden. Wil je meer informatie , neem dan vrijblijvend contact met ons op of maak een vrijblijvende proefrit en ervaar de sportieve rijstijl van onze auto's. Komt het tijdens onze regulieren openingstijden niet uit, neem gerust contact op om een afspraak te maken buiten onze openingstijden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo goed mogelijk aan te tonen. Echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend
Autospot Dijk - Passie voor sportieve occasions, perfectie in verkoop en service!
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































