
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Ambition Pro Line S g-tron
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 213.361 km |
| Brandstof | CNG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-ZGX-38 |
| Datum deel 1 | 30-12-2014 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Louis Pasteurstraat 17
3261LZ Oud-Beijerland
0625384800
https://www.bloemendalautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Aardgas
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 294 - € 312 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hard disk
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
Welkom bij Ten Bloemendal Automotive
Uw specialist in betrouwbare en betaalbare occasions
Bij Ten Bloemendal Automotive vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod auto’s van diverse merken en modellen. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, een comfortabele gezinswagen of een sportief model: wij helpen u graag bij het vinden van de auto die écht bij u past.
Waarom kiezen voor Ten Bloemendal Automotive?
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























