
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Ambition Pro Line S|KEYLESS|CLIMA|CRUISE|AUTOMAAT|APK
Algemeen
| Prijs | € 12.445 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 153.817 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JH-699-G |
| Datum deel 1 | 08-08-2014 (import) |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1200 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.785 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- autotelefoon voorbereiding
- bandenspanningscontrolesysteem
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- incl boekjes
- Mistlampen voor
- verstelbare stuurkolom
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
een nette en goed onderhouden Audi A3 Sportback uit 2014, ingevoerd in Nederland in 2016. De auto heeft dus maar kort in het buitenland gereden.
De kilometerstand is volledig origineel en aantoonbaar. Zowel van binnen als buiten verkeert de auto in keurige staat en rijdt en schakelt hij zoals je van een Audi mag verwachten.
Dit is niet zomaar een Audi A3 Sportback. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, dakspoiler en neerklapbare achterbank.
Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Audi met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, DAB ontvangst, buitentemperatuurmeter, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 Sportback samen.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
-Inruil? Geen enkel probleem. U kunt uw huidige auto bij ons inruilen.-
-voor een uitgebreide video presentatie kunt u op onze website kijken.-
-Car Point Breda . Ruim 10 jaar het adres voor een goede gebruikte autos. Geen afleverings kosten. Wij zijn aangesloten bij VWE, NAP en RDW.-
-Ook kunnen wij snel en geheel op maat voor u een verzekering samenstellen. Zo gaat u veilig en verzekerd de weg op!.-
OPENINGSTIJDEN
MAANDAG T/M VRIJDAG 10.00 T/M 18:00
ZATERDAG 10.00 T/M 17:00
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























