
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Attraction Pro Line | AUTOMAAT | LEDER | CRUISE & CLIMATE | DEALER ONDERHOUDEN |
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 236.114 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-RSZ-2 |
| Datum deel 1 | 26-07-2011 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Leeghwaterweg 31c
1951NA Velsen-Noord
0251293655
https://www.autobedrijfverhoefen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- 2 sleutels
- 5 Deurs
- antenne
- APK
- Armsteun voor
- bumpers en spiegels in car.kleur
- Groot scherm
- incl boekjes
- Isofix
- multistuur
- nationale autopas
- Radio/ CD-speler
- USB
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Audi A3 Sportback is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. In een stilstaande file hoeft de motor niet te lopen. Het start-stopsysteem zorgt dat de motor weer start als de rij weer in beweging komt. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het audiosysteem heeft interessante extra's, zoals bluetooth en usb-aansluiting. Bluetooth via het audiosysteem is uiteraard mogelijk, en met de usb-aansluiting is afspelen en opladen van devices simpel. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Audi A3 Sportback voorzien van parkeersensoren! Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Natuurlijk behoren lederen sportstuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bestuurders-informatie-systeem ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions en kunnen onze auto`s daardoor met garantie tegen een scherpe prijs aanbieden.
Wij berekenen geen afleveringskosten, dus geen verrassingen achteraf.
Overschrijven is mogelijk van Maandag t/m zondag van 10.00 t/m 22:00 bij ons op kantoor
Belt u ons van te voren om teleurstelling te voorkomen , omdat wij vaak onderweg zijn om de juiste Occasions tegen de scherpste prijs in te kopen.
Staat de auto die u zoekt niet in onze voorraad , bel dan.
Wij kunnen elke auto leveren tegen de scherpste prijzen met garantie en service.
Alle inruil is mogelijk, Auto’s , Motoren en scooters kunnen we inruilen voor handels prijzen.
AUTOBEDRIJF VERHOEFEN is gespecialiseerd in de volgende punten:
Inkoop, Verkoop, Reparaties & Poetsen alles omtrent uw auto.
Heeft u vragen of advies nodig, onze verkopers staan u altijd graag te woord!
bekijk onze complete voorraad op
www.autobedrijfverhoefen.nl (met een F)
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag van 10.00 tot 18.00 zijn onze openingstijden.
Wilt u op zondag een auto bezichtigen dat kan op afspraak.
Financiering ?
Koop nu een auto en betaal later!
1. Uw aanvraag voor een financiering is al mogelijk v.a 1000,-
2. U moet minimaal een jaar contract hebben.
3. U mag niet BKR geregistreerd staan.
7 dagen in de week telefonisch bereikbaar vanaf 10.00 tot 21.00
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
In de Audi A3 Sportback heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft.
Interesse voor deze Audi A3 Sportback? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























