
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI CoD Pro Line Navi Led
Algemeen
| Prijs | € 12.850 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 149.140 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NP-907-B |
| Datum deel 1 | 22-03-2017 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1205 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- LED koplampen
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Mooie goedrijdende audi A3
Auto staat op 4 nieuwe banden.
IEDERE DONDERDAG GESLOTEN!!
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via ASM Autoservice Marten kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersonen zijn Marc Wijckmans bereikbaar op telefoonnummer: 06-36314567 of Edwin Bosmans bereikbaar op telefoonnummer 06-39893044 of via e-mail op info.bosmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-54343808
Omdat we veel onderweg zijn kan mail niet altijd worden beantwoord.
Bezichtiging van een voertuig alleen op afspraak.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Peugeot 308 - 1.2 PureTech Premium [ Navi Panoramadak Camera Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762231053/240x180/peugeot-308-1-2-puretech-premium-navi-panoramadak-camera-leder.jpg)






































