
Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Pro Line 5-Deurs 2016 Zwart 131.000 KM
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | Maart 2016 |
| Kilometerstand | 131.734 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RK-625-L |
| Datum deel 1 | 16-03-2016 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Westerweiden 2
7961EA Ruinerwold
06-22846974
www.autobedrijfhuismandegraaf.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2015
Referentienummer: 3064
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- dakspoiler
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- S Line exterieur
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- lederen versnellingspook
- parkeersensor voor en achter
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Keurige Audi A3 Sportback 1,6 TDI
Bouwjaar 2016
Slechts 131.000 km, loopt en rijdt perfect, onderhoudshistorie aanwezig en ter inzage.
Voorzien van o.a. sportstoelen, navigatie, stoelverwarming en parkeersensoren.
Voor meer info graag even bellen 06-22846974
Bedrijfsinformatie
Gezien het enorme aantal reacties per MAIL/MARKTPLAATSCHAT kunnen wij deze NIET altijd behandelen. Bij vragen of interesse graag bellen op 06-22846974
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar of zoals dan aangegeven gereserveerd of verkocht! Vragen of de auto nog beschikbaar is en "laatste prijs" worden dan ook niet in behandeling genomen.
Voor vertrek uw dag limiet wijzigen voor het OVERMAKEN ( GEEN PIN AANWEZIG ) !
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen. Bij Rabobank ING en ABN is dit altijd nodig.
GEEN PIN AANWEZIG
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan UCC of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 06-22846974).
Autobedrijf Huisman de Graaf
Westerweiden 2
7961EA RUINERWOLD
Telefoonnummer: 0622846974
E-mailadres: info@huismandegraaf.nl
Website www.autobedrijfhuismandegraaf.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Design Pro Line Plus [VIRTUAL]](https://cdn.autowereld.nl/I725891980/240x180/audi-a3-sportback-1-6-tdi-design-pro-line-plus-1-6-tdi-design-pro-line-plus.jpg)













