
Audi A3 Sportback - 2.0 FSI Ambition Nieuwe Apk
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 256.620 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-RV-GF |
| Datum deel 1 | 13-09-2005 |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A3 Sportback 2.0 FSI Ambition Nieuwe Apk!
- Kenteken: 47-RV-GF
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 06-05-2027
- Tellerstand: 256620 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BLX
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1290 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 3
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Bestuurders-informatie-systeem
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zonnescherm achterruit
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
Auto rijdt en schakelt perfect.
Inruil is altijd mogelijk.
We werken alleen op afspraak!
Voor meer informatie mag u altijd bellen of berichten.
Carselect Nederland
Zeilweg 25
8243PK Lelystad
+31 6 15943819
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































































