
Audi A6 Avant - 55 TFSI e quattro S edition Competition 367PK Aut. SOH 97%, Panoramadak, Trekhaak, Adaptie
Algemeen
| Prijs | € 62.900 |
| Prijs excl. BTW | € 52.058 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 14.372 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 augustus 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGV-33-T |
| Datum deel 1 | 14-08-2025 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Foil silver metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Werktuigenweg 40
8304AP Emmeloord
0527-614304
www.autovdheide.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: C8
Referentienummer: 008138
Productienummer: 008138
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 52 liter
Actieradius: 65 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.675 kg
Afmetingen (LxB): 495 x 189 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Soul (black)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 35 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's (inbegrepen):
✓ Resterende fabrieksgarantie
✓ Mobiliteitshulp t/m eerstvolgend onderhoud
✓ Volledig reinigen
✓ 20 liter brandstof
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's Premium (v.a.) (€ 595 meerprijs):
✓ Resterende fabrieksgarantie
✓ Plus 12 maanden VDH garantie tot 5 jaar/120.000Km (€ 125,00 eigen risico per gebeurtenis)
✓ Tenaamstelling
✓ APK minimaal 12MND geldig
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Volledig reinigen en poetsen
✓ Volle tank brandstof
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
✓ Minimaal 7500 km en/of 6mnd onderhoudsvrij rijden
✓ Banden met een profiel van 3mm of minder vervangen
✓ Gratis vervangend vervoer in geval van garantie
✓ Gratis pechhulp in binnen- en buitenland
✓ 25% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt bij VDH
✓ Gratis zomer- en wintercheck bij VDH
✓ Autoleven lang GRATIS APK bij VDH
✓ Gratis ruitreparatie bij sterretje in voorruit
- Tot 100PK: €595,-
- Tot 205PK: €895,-
- Tot 300PK: €1.195,-
- V.A. 300PK: €1.495,-
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Floretzilver (L5L5)
- Glazen panoramadak (3FU)
- HD-matrix-ledkoplampen met dynamische knipperlichten (PXC)
- S Line exterieur
- Trekhaak mechanisch draaibaar (1D4)
- Velgen, 10-spaak-ster, 8,5Jx20 Audi Sport GmbH (60U)
- Voorruit van isolerend akoestisch glas, draadloos verwarmbaar (4GR)
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling zwart (3S2)
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
Infotainment
- Audi connect key (2F1)
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- Navigatiesysteem full map
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit (9S9)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Kunstleder op interieurdelen bovenin (7HB)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Achterbankleuning, gedeeld neerklapbaar (3NT)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbaar stuur (2C7)
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel (3L4)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen sportstuur
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Lane departure warning (6I3)
- Pre sense basic (7W1)
- Pre Sense front
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus (7X2)
- passagiersairbag
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- Zij-airbags voor (4X3)
Overig
- Comfortsleutel inclusief achterklepontgrendeling met virtual pedal (Achterklep elektrisch openend en sluitend, keyless entry) (PGC)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met schakelpaddels, verwarmbaar (1XP)
- Assistentiepakket City (dodehoek detectie, Audi pre sense 360, Kruispunt assistent, uitstapwaarschuwing) (PCM)
- Assistentiepakket Parking (Omgevingscamera's (360 graden rondom de auto), Parkeerassistent) (PCV)
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, Lane departure warning inclusief emergency assist, uitwijk assistent) (PCC)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Sportonderstel (1BE)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























