
Audi A6 Avant - 55 TFSI e quattro S edition | Pano | Stoel/Stuurverwaring + Massage | B&O | Matrix LED | M
Algemeen
| Prijs | € 51.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 58.657 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | AU-22-50 |
| Datum deel 1 | 01-02-2023 |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona Grijs Metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2021 - dec. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 270 kW (367 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 250 kW (340 PK)
Koppel: 500 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 52 liter
Actieradius: 66 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
Max. dakbelasting: 100 kg
Wielbasis: 292 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,3 l/100km (1 op 76,9)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 44 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Trion Exclusive B.V. De Koppeling 9 6986CS ANGERLO, NL 0313 49 07 62 http://www.trionexclusive.nl info@trionexclusive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Matrix led koplampen
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 21"
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Hoewel wij de grootste zorg besteden aan de samenstelling en actualiteit van onze advertenties, kan het voorkomen dat er onjuistheden, typefouten of wijzigingen in uitvoering, specificaties of prijs zijn ontstaan.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Voor de meest actuele informatie omtrent het voertuig, de uitvoering en beschikbaarheid adviseren wij u altijd vooraf contact met ons op te nemen.
Trion Exclusive behoudt zich het recht voor om zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen aan te brengen in advertenties, prijzen en specificaties.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)










