
Renault Talisman Estate - 1.6 TCe Intens | Park assist | Head-up display | Cruise control | Airco
Algemeen
| Prijs | € 12.995 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 199.360 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 21 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KH-674-X |
| Datum deel 1 | 21-09-2016 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1469 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2016 - okt. 2018
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 47 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.144 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 187 x 146 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): 12 maanden BOVAG Garantie: Deze auto wordt geleverd met 12 maanden garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, nieuwe APK, poetsbehandeling, interieurreiniging en een volle tank / accu.
Productveiligheid
Fabrikant: Serva B.V. Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 24 3812PM AMERSFOORT, NL 033-4603000 http://www.servamobility.nl info@servamobility.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Full LED koplampen (LEDH2)
- achterasbesturing
- Bluetooth
- Dab
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen wielen 19" 'Alizarine' (RALU19 / RDIF30)
- Pack Cruising (PKACA4)
- Pack Cruising (Autonomous Emergency Braking, Cruise control adaptief, Head-up display)
- Renault R-Link 2 Multimedia- en navigatiesysteem met 8,7" touchscreen en kaart Europa inclusief R-Plug & Radio+ BOSE SURROUND® premium audio systeem met Centerpoint 2®-technologie (RAD69A)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Renault Talisman Estate altijd de controle. Deze auto uit 2016 heeft 199360 kilometer op de teller staan. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, instelbare schokdempers, in hoogte verstelbare voorstoelen en donker getint glas achter.
Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Voor wie hoge eisen stelt aan geluid en akoestiek, is deze auto voorzien van een high performance audiosysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. In deze Renault kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Talisman Estate samen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
De kwaliteit van deze auto is wat u van een Renault mag verwachten. Daarom wordt hij geleverd met Bovag Garantie en tellerrapport van Nationale Autopas. Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Renault wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
U bent van harte welkom bij Serva, uw Volvo dealer. Kom langs voor een uitstekende aanbieding. Bel direct voor een afspraak: 033-460 30 00. Alle moeite is genomen om de informatie op internet zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Renault Talisman Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























