
Audi A6 Avant - S6 3.0 TDI Quattro VOL OPTIES|350PK|
Algemeen
| Prijs | € 49.950 |
| Bouwjaar | Maart 2020 |
| Kilometerstand | 148.016 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-317-RF |
| Datum deel 1 | 03-03-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,10 sec |
| Motorvermogen | 257 kW (349 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona (grijs metallic) |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi A6 Avant S6 3.0 TDI Quattro VOL OPTIES|350PK|
- Kenteken: R-317-RF
- Merk: Audi
- Model: A6 Avant
- APK tot: 22-05-2027
- Tellerstand: 148016 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Daytona
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2967 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: DEW
- Vermogen: 257 kW / 350pk
- Ledig gewicht: 1995 kg
- Max. trekgewicht: 2100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 189 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 722 - 759 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Assistentie Pakket
- Achteruitrij assistent
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detectie
- File assistent
- Kruisend verkeer detectie
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Pakket: Trekhaak pakket
- Aanhanger assistent
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- Rondomzicht camera
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achterasbesturing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
Yorta Automotive
Stevinweg 11
7741 KT Coevorden
+31618578708
www.yorta-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































