
Audi A6 Limousine - 3.0 TFSI quattro Pro Line Plus/Acc/Carplay
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | Juli 2011 |
| Kilometerstand | 263.320 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-KVP-78 |
| Datum deel 1 | 26-07-2011 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,50 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mooie en rijk uitgeruste Audi A6.
Rijklaar inclusief nieuwe apk en onderhoudsbeurt.
Boekjes, historie en 2 sleutels aanwezig.
Audi A6 Limousine 3.0 TFSI quattro Pro Line Plus/Acc/Carplay
- Kenteken: 7-KVP-78
- Merk: Audi
- Model: A6 Limousine
- APK tot: 22-05-2027
- Tellerstand: 263320 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CGW
- Vermogen: 220 kW / 300pk
- Ledig gewicht: 1715 kg
- Max. trekgewicht: 2100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Mooie en rijk uitgeruste Audi a6 limousine, loopt en rijdt perfect en de auto is vrij van storingen. De Audi is onder andere voorzien van: Adaptieve cruise control, parkeersensoren rondom met optisch parkeersysteem, Bose sound system, xenon verlichting, elektrisch verstelbare, luxe lederen stoelen, keyless go, stoelverwarming en climate control achterin, etc..
Getoonde prijs is inclusief nieuwe apk en onderhoudsbeurt, daarnaast is de auto voorzien van 2 nieuwe motorsteunen.
Inruil van uw huidige auto is bespreekbaar. Tevens bieden wij de mogelijkheid om de auto te financieren, zie onze website.
Voor meer informatie of om een afspraak te maken om de auto te bezichtigen kunt u bellen of een bericht sturen.
Wij zijn maandag t/m vrijdag aanwezig van 09:00 tot 17:30, zaterdag van 09:00 tot 14:00.
Harm de Groot auto's
Celsiusstraat 31a
6604 CV Wijchen
0621986436
info@hdgarage.nl
hdgautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)









































