
Audi A6 Limousine - 50 TFSI e quattro Advanced edition | HD matrix led | Sfeerverlichting | HUD | Elektr. vers
Algemeen
| Prijs | € 52.800 |
| Prijs excl. BTW | € 43.711 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 12.022 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 05 februari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-68-F |
| Datum deel 1 | 05-02-2025 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Metallic mythical black (0E) |
| Gewicht | 1985 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: C8
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 52 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.610 kg
Afmetingen (LxB): 495 x 189 cm
Wielbasis: 292 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Interieur
Interieur: Soul (black) (MZ), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 31 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Audi Check (€ 395 meerprijs):
-Aflevering zonder onderhoud
-Visuele check
-Recalls
-Uitlezen computer
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 20"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen en achterbank verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Assistentie Pakket (achteruitrij assistent, dodehoek detectie, kruisend verkeer detectie, uitstap waarschuwing)
- Assistentie Pakket (actieve noodgeval assistent, cruise control adaptief met Stop&Go, uitwijk assistent)
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- DVD speler
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- head-up display
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Optie-pakket (elektrisch zonnescherm achterruit, zonnescherm zijruiten)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Voorzien van fabrieksgarantie t/m 22 januari 2030 of 100 000 km.
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































