
Mercedes-Benz Vito - 119 CDI BlueTEC Lang/2xschuifdeur/5pers/Netjes
Algemeen
| Prijs | € 16.999 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 20.569 |
| Bouwjaar | Januari 2016 |
| Kilometerstand | 322.196 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VP-062-F |
| Datum deel 1 | 09-01-2016 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2116 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 320 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterklep
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
Overig
- Tussenschot volledig
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































