
€ 14.450
| Prijs | € 10.900 |
| Bouwjaar | Augustus 2013 |
| Kilometerstand | 199.981 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KZL-10 |
| Datum deel 1 | 22-08-2013 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1540 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2011 |
| Meer modelinformatie |
Audi A6 2.0 TFSI BNS EDITION, Xenon, Navi, Leder
De onderhoudshistorie alsmede 2 sleutels zijn aanwezig.
De APK is geldig tot 24-08-2026.
U betaalt bij ons geen afleveringskosten!
Let op! Doordat wij niet altijd aanwezig zijn werken wij enkel op afspraak.
Garantie en inruil is vrijwel altijd in overleg mogelijk.
Financiering is bij ons ook mogelijk de maandelijkse premie is direct te berekenen op onze website.
Wij zijn RDW erkend en kunnen uw aankoop 24 uur per dag, 7 dagen per week te naam stellen.
Voor meer informatie ziet u onze website www.nordemeule.nl
Volg ons nu ook op Facebook onder Nordemeule automotive!
Wouter Nordemeule