
Audi e-tron - 55 quattro ed. 95kWh 409PK
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 63.695 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-624-GL |
| Datum deel 1 | 22-12-2020 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 301 kW (409 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - dec. 2022
Referentienummer: 472
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 301 kW (409 PK)
Vermogen elektromotor(en): 300 kW (408 PK)
Vermogen brandstofmotor: 301 kW (409 PK)
Wielbasis: 293 cm
Aandrijving
Actieradius: 446 km (437 km elektrisch)
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Accu
Accu: 95 kWh, Conditie: 93%
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 54 km actieradius per uur, compleet vol in 9 uur
Accu snelladen: nee
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,7 kWh/100km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 158.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 90.25 kWh
Ingeschat actieradius: 386 km
Ingeschat verbruik: 27.09 kWh/100km
Actieradius zomer: 331 km
Actieradius winter: 285 km
Verbruik zomer: 26.67 kWh/100km
Verbruik winter: 31.95 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- bagagedek
- kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Extra
- interieurklimaat vooraf instelbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- luchtvering
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- variabele stuuroverbrenging
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Dit betreft een nette Audi E-tron 55 Quatro uit 2020 met 63.595 km Nap.
De auto rijdt zeer goed.
Dealer onderhouden, historie aanwezig.
2 sleutels aanwezig.
Wilt u meer informatie over deze auto kunt u bellen of mailen.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf.
Schipper Autos B.V.
Pascalstraat 5
3262LS Oud Beijerland
06-43026852
Info@schipperautos.nl
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































