
Audi Q3 - 1.4 TFSI CoD, S-line, PDC, Elektrisch klep, Trekhaak, Zeer netjes
Algemeen
| Prijs | € 16.450 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 165.982 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JH-921-P |
| Datum deel 1 | 24-03-2016 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 183 x 159 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Start (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
- Uitgebreid (€ 495 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Start"): 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Onderhoudsbeurt, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
- Premium (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Start"): 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Aflevercontrole, Eventuele vrijwaring inruilvoertuig, Nieuwe APK waarin ook adviespunten worden opgelost, Onderhoudsbeurt, Reinigen van het gehele voertuig, Tenaamstelling
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
- Trekhaak uitklapbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- All-season banden
- Connectivity-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map + hard disk, Spraakbediening)
- Optie-pakket (Multifunctioneel lederen stuurwiel, Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Volledige onderhoudshistorie
= Bijzonderheden =
Audi Q3 1.4 TFSI CoD S-Line | 2016 | Keyless | Trekhaak | PDC | S-Line
Prachtige Audi Q3 1.4 TFSI CoD S-Line uit 2016 in uitzonderlijk nette staat. Deze stijlvolle en sportieve SUV combineert luxe, comfort en sportiviteit op hoog niveau. Dankzij de efficiënte en krachtige 1.4 TFSI CoD motor profiteert u van prettige prestaties én een gunstig brandstofverbruik.
Deze Q3 is uitgevoerd in de geliefde S-Line uitvoering en verkeert werkelijk in nieuwstaat. De auto is volledig onderhouden, beschikt over een nette onderhoudshistorie en wordt afgeleverd met een nieuwe APK.
Uitvoering en opties o.a.:
- S-Line exterieurpakket,
- S-Line interieur,
- sportstoelen,
- multifunctioneel lederen sportstuurwiel,
- parkeersensoren voor en achter (PDC),
- keyless entry en start,
- afneembare trekhaak,
- climate control,
- cruise control,
- navigatiesysteem,
- bluetooth telefoonvoorbereiding,
- multimedia systeem,
- Audi Drive Select,
- Lichtmetalen velgen,
- xenon / LED dagrijverlichting,
- automatische verlichting,
- regensensor,
- elektrische ramen,
- elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels,
- middenarmsteun,
- privacy glass,
- boordcomputer,
- USB / AUX aansluiting,
- start-stop systeem,
- bandenspanningscontrolesysteem,
- Isofix,
- aluminium interieurafwerking,
- mistlampen,
- centrale vergrendeling met afstandsbediening.
Een bijzonder nette en rijk uitgevoerde Audi Q3 met sportieve uitstraling, hoge instap en luxe afwerking. Een auto die zowel optisch als technisch een uitstekende indruk maakt.
Onze auto's worden van te voren volledig nagekeken en gepoetst. Ook worden al onze auto's afgeleverd met basis afleverpakket conform fabriek specificaties inclusief een nieuwe APK. Garantiepakketten zijn in overleg. Inruil van uw auto, camper is mogelijk.
Heeft u nog vragen, bel gerust 06-23270354 of mail naar info@koudijsautos.nl. Bezichtigingen alleen op afspraak!
Adres: Gildeweg 6A, 3771NB, Barneveld
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































