
Audi Q3 - 1.4 TFSI CoD Sport S-Line AUTOMAAT | Afn. Trekhaak | Navigatie | Climate Control | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 21.490 |
| Bouwjaar | Juni 2018 |
| Kilometerstand | 117.648 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SV-693-V |
| Datum deel 1 | 15-06-2018 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Modelcode: 8U
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 64 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 183 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart zilver st (s line), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 138 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Iwan Hegeman Afleverpakket:
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- S Line exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Neem voordat U vertrekt contact met ons op, om er zeker van te zijn dat de auto van uw keuze nog beschikbaar is. Rekening houdend met uw reistijd houden wij dan de auto voor U gereserveerd. Wilt u uw droomauto voor een aantal dagen reserveren neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Heeft U interesse in deze auto? Of in een andere occasion van Iwan Hegeman Autobedrijf?
U bent van harte welkom in onze showroom waar U, in alle rust, de auto kunt bekijken.
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions van diverse merken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















