
Audi Q3 - 35 TFSI S edition|TREKHAAK|CARPLAY|VIRTUAL DISPLAY|
Algemeen
| Prijs | € 29.900 |
| Bouwjaar | Maart 2020 |
| Kilometerstand | 91.028 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 20 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-409-NS |
| Datum deel 1 | 20-03-2020 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.080 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 186 x 159 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- S Line exterieur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Parkeersensor voor, Verkeersbord detectie)
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
Getoonde prijs is rijklaar, Inclusief Garantie, onderhoudsbeurt (volgens fabrieksopgave), nieuwe APK en poetsen. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend fouten zijn echter niet uit te sluiten door automatische invoer.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































